Baltava - folks ar odziņu

Ar 2017. gadu ar Baltavas vārdu sācis darboties koncertprojekts "Baltava".

Mūsu video vizītkarte ir apskatāma ŠEIT.


Mēs esam Baltava - jauni cilvēki, kurus vieno mīlestība uz latviešu folkloru un vēlme ar to iepazīstināt arī citus tā, lai būtu interesanti, aizraujoši un mūsdienīgi. Mēs dziedam, dejojam un ejam rotaļās, iepazīstinām klausītājus ar latviešu bagātīgo tautastērpu tradīciju un tautas mūzikas instrumentiem. Mūsu uzstāšanās var ilgt pusstundu, stundu vai ilgāk un var tematiski atšķirties. Turklāt mēs ļoti labprāt dziedam un dejojam kopā ar mūsu klausītājiem, jo šāda personiska iesaistīšanās viņiem visvairāk paliek atmiņā.

Kuplinām korporatīvos pasākumus, kāzas, gadskārtu svētkus un citus notikumus ar dziesmām, dejām un publikas iesaistīšanu. Ar prieku iepazīstinām ārvalstu viesus ar mūsu tradicionālo kultūras mantojumu. Varam tērpties tautastērpos vai mūsdienu apģērbā atbilstoši pasākuma tematikai, runājam latviski, angliski, krieviski, spāniski, norvēģiski. Par norisi, laiku un izmaksām vienojamies ar organizatoriem.

Mums visiem ir vairāku gadu pieredze, darbojoties folkloras kopās, deju grupās un koros. Esam apvienojuši spēkus kopīgā koncertprojektā. Sazinieties ar mums baltava.folk (at) gmail.com vai pa tel. 26527431.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru